Iwona i Marek Gulińscy

O leśniczówce

Oaza ciszy i spokoju

Idealne miejsce na wypoczynek, z dala od zgiełku wielkich miast, w otoczeniu malowniczej przyrody. Dawna Leśniczówka w Zieleńcu oferuje komfortowe noclegi i chwile pełne relaksu w prawdziwej oazie ciszy i spokoju. Obiekt znajduje się na polanie świerkowo-bukowego lasu przy szlaku turystycznym w kierunku Rezerwatu Torfowego.

Drewniany dom zapewnia niesamowity klimat. Rezerwując tu noclegi mogą być Państwo pewni, że to będzie udany odpoczynek. Obiekt kupiliśmy w 2007 roku. Poddany został modernizacji i zaadaptowany do potrzeb turystycznych. Chętnie go rozbudowujemy, zachowując przy tym niezwykłą atmosferę tego miejsca i z nutą folkloru charakterystycznego dla Kotliny Kłodzkiej. Dzięki naszej propozycji noclegi w górach nabierają niezwykłego charakteru. Pozwalają bowiem na odkrycie przyjemności obcowania z przyrodą oraz wyciszenie się w spokojnym, oddalanym ustroniu.

O wyjątkowym charakterze domu decydują także wnętrza. Urządzone zostały tradycyjnie, po góralsku. Wyraźnie wybija się w aranżacji użycie drewna, które potęguje ciepły, nastrojowy klimat noclegów w górach. Dawna Leśniczówka oferuje wynajem pokoi całym rokiem. Nasi Goście mogą korzystać z uroków otoczenia, a także z atrakcji Zieleńca i Duszników Zdroju o każdej porze roku. To także doskonała baza wypadowa, aby poznać cały region Kotliny Kłodzkiej.

Do najbliższego skupiska ludzi (centrum Zieleńca) jest ok. 1,5 km.
Do najbliższego miasta (Duszniki Zdrój) jest 4 km.
W okolicy znajdują się również uzdrowiska: Kudowa Zdrój oraz Polanica Zdrój.

Poznaj prawdziwe oblicze przyrody! Poczuj niezwykłą magię natury! Zarezerwuj noclegi u nas! Las zagląda w okna naszego domu i otacza go z każdej strony, a malownicze ścieżki pozwalają odkrywać jego niezwykłe tajemnice.Iwona i Marek Gulińscy

Zieleniec 117
57-340 Duszniki Zdrój
woj. dolnośląskie

Telefon: (74) 866 94 16
rezerwacja@zielenieclesniczowka.pl
NIP 6911546066