Iwona i Marek Gulińscy

Mapa wyciągów


Kliknij, aby powiększyć.

W Zieleńcu znajdują się 24 nowoczesne wyciągi narciarskie, w tym krzesełkowe, orczykowe, taśmowe, talerzykowe oraz kolej linowa. Mają one długość od 50 do 780 metrów i są przystosowane zarówno dla początkujących, średniozaawansowanych jak również zaawansowanych narciarzy i snowboardzistów.

 

 

Większość stoków posiada systemy sztucznego naśnieżania, dzięki czemu można z nich korzystać przez cały zimowy sezon, a dzięki oświetleniu, możliwe jest również szusowanie po zmroku.

 

Łączna długość wszystkich tras w Zieleńcu wynosi ponad 7,3 km, a dzięki wspólnemu karnetowi, możliwe jest swobodne poruszanie się pomiędzy nimi. Z aktualnym cennikiem można zapoznać się na stronie zieleniec.pl/wyciagi. Szczegółowe informacje o trasach zjazdowych znajdą Państwo pod adresem zieleniec.pl/trasy-zjazdowe.

 

W okolicy naszego ośrodka działają liczne szkoły narciarskie i snowboardowe, które dzięki profesjonalnej kadrze pomogą w opanowaniu podstaw jazdy jak również podniesieniu umiejętności bardziej zaawansowanych narciarzy i snowboardzistów. Osoby, które nie posiadają własnego sprzętu, mogą skorzystać z oferty wypożyczalni oraz profesjonalnego serwisu sprzętu narciarskiego i snowboardowego.

Szkółki narciarskie: - więcej informacji na zieleniec.pl/szkolki-narciarskie.

Wypożyczalnie sprzętu narciarskiego i snowboardowego - więcej informacji pod adresem zieleniec.pl/wypozyczalnie.Iwona i Marek Gulińscy

Zieleniec 117
57-340 Duszniki Zdrój
woj. dolnośląskie

Telefon: (74) 866 94 16
rezerwacja@zielenieclesniczowka.pl
NIP 6911546066